20Payment - رزرو خانه در استانبول

تابعیت ترکیه با خرید خانه امکان بهره مندی کودکان زیر 18 ساله از آموزش رایگان و خدمات پزشکی دولتی، اخذ روادید کار جهت بهره مندی از مزایای بازنشستگی و تامین اجتماعی و تبدیل اقامت کوتاه مدت به روادید اقامت بلند مدت پس از گذشت 8 سال از جمله امتیازات دیگر اقامت ترکیه محسوب می شود. قانون اعطای تابعیت در ترکیه بر اساس سیستم خون می باشد و تولد در خاک ترکیه به معنای اخذ تابعیت کشور ترکیه نیست چون ترکیه از سیستم خاک پیروی نمی کند اما اگر والدین شخص وضعیت تابعیتی مشخصی نداشته باشند می توان برای تابعیت ترکیه اقدام کرد. با وجود این که کشور ترکیه توریسم زیادی دارد و میزبان گردشگران بسیاری از سراسر دنیا می باشد، اما مردم این کشور به زبان انگلیسی تسلط ندارند. آلانیا سالهاست که مقصدی بسیار محبوب برای مردم ترکیه و اتباع خارجی برای تفریح و خرید ملک بوده است و در چند سال گذشته، از زمان افتتاح فرودگاه Gazipasa، هجوم زیادی از بازدیدکنندگان را شاهد بوده است که باعث شده آلانیا با زمان کوتاهی بهترین دسترسی هوایی را در خود به وجود آورد. بر اساس گزارشات اداره املاک و مستغلات ترکیه می توان متوجه شد که بر خلاف تصور مردم که فکر می کنند همه آمار مربوط به خانه های گران قیمت در ترکیه مربوط به استانبول است تصور نادرستی می باشد.

فروش آپارتمان در استانبول ترکیه

 ترکیه خرید ملک Da​ta has been cre ated  by GSA C᠎ontent G​enerat or Demoversion!


قیمت های خانه در باکیرکوی به نسبت سال گذشته 14 درصد افزایش یافته است. آنکارا پایتخت ترکیه شهری گسترده و مدرن است که در آن ساختمان های دولتی، مشاغل تجاری، دانشگاه ها و سفارتخانه های خارجی زندگی می کند. قیمت ها در نارلی دره در سال گذشته 27 درصد افزایش یافته است. قیمت اجاره یک آپارتمان یک خوابه در آنکارا مبلغی در حدود ۶۵۰ تا ۱۰۰۰ لیر در ماه است . متوسط قیمت هر متر مربع خانه های فروشی در مال تپه four هزار و 222 لیر است. قیمت متوسط هر متر مربع خانه های فروشی در فاتیح four هزار 114 لیر است. متوسط قیمت خانه one hundred متر مربعی 750 هزار لیر است. قیمت متوسط هر متر مربع خانه در منطقه باکیرکوی 10 هزار لیر است. متوسط قیمت خانه a hundred متر مربع one میلیون 41 هزار لیر می باشد که با رشد eight درصدی نسبت به سال گذشته بیکوز در استانبول دومین منطقه گران قیمت ترکیه شده است. قیمت متوسط هر متر مربع خانه های فروشی در این محله four هزار 853 لیر می باشد. این روند همچنان ادامه دارد، چون استانبول به سرعت در حال رشد است اولین بار توسط colonists یونانی در 667 قبل از میلاد مسیح آنها شهرشان را در Seraglio Level (Sarayburnu) که اکنون توسط کاخ توپکاپی Topkapi اشغال شده اند، تاسیس کردند.  A᠎rt ic᠎le w᠎as g​enerated by GSA Con tent Generator DE​MO !


متوسط قیمت خانه 100 متر مربع 794 هزار لیر است. با این وجود می توان گفت هر چه پیش می رویم خرید خانه ارزان قیمت در استانبول دشوارتر می شود. در این مناطق حتی آسانتر می توان برای خرید ملک هم اقدام کرد. این مبلغ می تواند از ۵۰۰ لیر در ماه شروع شود و به بالای ۱۲۰ هزار لیر هم در برخی مناطق استانبول (قیمت خانه در بشیکتاش) تغییر کند. متوسط قیمت خانه های فروشی در این محله در five هزار 913 TL است. click here در استانبول میتوانید خانههای ارزان خوبی پیدا کنید که برای خریدشان باید چیزی حدود ۵۰۰ الی ۸۰۰ میلون بپردازید البته این قیمت برای خانههای حدودا ۵۰ تا ۵۵ متری است. بیشتر بخوانید: شرایط دریافت شهروندی ترکیه با ازدواج چگونه است؟ در سال 2018، با تصمیم رئیس جمهور، مبالغ سرمایه گذاری تعیین شده قبلی کاهش یافته و شرایط درخواست و تقاضای شهروندی برای اتباع خارجی تا حدودی آسان شد.


موسسه الو اپلای معتبرترین و بهترین موسسه در جهت مهاجرت از طریق خرید ملک به ترکیه است شایان ذکر است این موسسه دارای کادر مجرب بوده که بهترین مشاوره را در امور مرتبط با خواسته شما در اختیار شما قرار میدهد . قیمت در این منطقه به نسبت سال گذشته 2 درصد افزایش یافته است. قیمت ها در این منطقه به نسبت سال گذشته two درصد افزایش یافته است. متوسط قیمت هر متر مربع مسکن برای فروش در این محله five هزار لیر می باشد. قیمت هر متر مربع خانه و واحد مسکونی در این منطقه از 8 هزار 667 لیر شروع می شود. قیمت متوسط یک خانه 100 متر مربع 911 هزار لیر می باشد. قیمت متوسط یک خانه a hundred متر مربعی 589 هزار لیر است. قیمت متوسط خانه one hundred متر مربع 591 هزار لیر می باشد. در این منطقه به طور متوسط قیمت هر متر مربع خانه nine هزار 117 لیر می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *